HORVERSTEHEN. PODRĘCZNIK DO NAUKI J. NIEM. ...

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 30,56 zł 30.56
Cena w innych sklepach: 44,90 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: POLTEXT
Kod produktu: 9788381750158

Opis

Hrverstehen. Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu jest przeznaczony dla osób uczących się języka niemieckiego na poziomie od B1+ do C1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.
Powstał on z myślą o maturzystach chcących pisać maturę na poziomie rozszerzonym, studentach filologii germańskiej oraz uczestnikach kursów językowych przygotowujących się do certyfikatów na ww. poziomach. Celem podręcznika jest rozwijanie umiejętności słuchania, wymaganej na egzaminach językowych, ale także wprowadzanie nowego słownictwa oraz utrwalanie go w odniesieniu do różnych sytuacji i tematów.
Podręcznik składa się z 50 rozdziałów z ćwiczeniami oraz transkryptu 50 nagrań.
Każdy rozdział zawiera ćwiczenia oraz zadania na rozumienie ze słuchu sprawdzające poziom opanowania materiału po przerobieniu danego rozdziału. Typy ćwiczeń i zadań, które mają na celu sprawdzenie umiejętności słuchania, to m.in.:
prawda/fałsz,
test wyboru,
pytania do usłyszanego tekstu,
uzupełnianie zdań.
Po każdym rozdziale można znaleźć dodatkowe zadanie do szlifowania umiejętności mówienia i pisania oraz glosariusz niemiecko-polski. Każdy rozdział stanowi odrębną jednostkę tematyczną, dlatego publikacja ta nadaje się do wykorzystania jako podręcznik uzupełniający, ale może być też traktowana jako główny podręcznik do przedmiotu rozumienie ze słuchu. Na końcu podręcznika znajdują się rozwiązania do ćwiczeń i zadań półotwartych, co ma umożliwić samodzielną naukę języka niemieckiego.

AUTOR MACIEJ GANCZAR, KATARZYNA MATUSIAK
TYTUŁ HORVERSTEHEN. PODRĘCZNIK DO NAUKI J. NIEM. ...
WYDAWCA POLTEXT
ROK WYDANIA 2019
FORMAT 165 X 235 MM
OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA
ILOŚĆ STRON 298
EAN 9788381750158
Znajdź podobne według klucza:
(351416)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl